Jedna z častých otázok pacientov je: Ako by som mal zlepšiť svoju zubnú hygienu? Neviem,či som si vyčistil zuby dobre, alebo nie?

Tvárou v tvár s touto každodennou situáciou sme sa rozhodli podporiť našich pacientov a ponúkli možnosť aby sa zúčastnili  na posilnenie ústnej hygieny správnymi inštrukciami v našej ordinácii, na ktorú sa možte objednať.

CEREC -ukážky keramických náhrad zubovCEREC- CEramic REconstruction - UNIKÁTNY SYSTÉM, vďaka ktorému, dokážeme vytvoriť
NÁHRADU ZUBA alebo jeho časti V JEDNOM SEDENÍ.

Je to to najlepšie, čo Vám môžeme v modernej stomatológii ponúknuť. Nielenže ide o výrazne zefektívnenie práce,  ale aj samotný zákrok je nebolestivý, nakoľko máte počas celého výkonu aplikovanú lokálnu anestézu. Nemusíte mať žiaden strach.

 

NewTom GiANO - digitálny panoramatický röntgen s CT.

Špičkový prístroj, ktorý umožňuje zhotovovať dentálne 2D a 3D snímky vysokej diagnostickej hodnoty. Vďaka vyspelým technológiam získavame snímky pri minimálnych dávkach RTG žiarenia.

Včasná detekcia zubného kazu je veľmi dôležitá. Predídete tak rozsiahlejšiemu zákroku, ktorý je náročnejší, pre Vás stresujúcejší a v neposlednom rade aj finančne náročnejší.

Pomocou tohto prístroja Vás po vyčistení zubného kameňa zbaví dentálna hygienička bakteriálneho povlaku a nežiadúcich pigmentov z kávy, čaju, červeného vína a cigariet, ktoré sa na Vašich zuboch usádzajú.

KaVo RONDOflexPoužíva sa na preparáciu menších zubných kazov, otváranie a rozširovanie fisúr pred pečatením zubov. Funguje na rovnakom princípe ako Prophyplex, čiže voda-vzduch- prášok. Hlavne kvôli tomu ho obľubujú deti, ktoré sa ,, vŕtačky“ boja.

Ošetrenie pomocou prístroja Perio Flow, ktoré efektívne odstraňuje biofilm až na dno parodontálneho vačku bez poškodenia cementu koreňa...

Inovatívna Newtron technológia ukazuje, že stomatológia dnes môže byť jednoduchá a bez stresu. Predstavuje najnovší piezoelektrický ultrazvukový generátor.

Pomocou sklenených vlákien môžeme zhotoviť vláknami vystužené kompozitné mostíky v jednej návšteve, použitím minimálne invazívnej techniky.

Zubná ambulancia POPRAD:

Tatranské námestie č.5

058 01 Poprad
+421 52 7 723 132
dentalkatial@gmail.com

AMBULANTNÉ HODINY PORPAD

Pondelok 07:30 - 15:30
Utorok 07:30 - 17:00
Streda 07:30 - 15:30
Štvrtok 07:30 - 15:30
Piatok 07:30 - 14:00

 

Zubná ambulancia SVIT:

Mierová č.1
Administratívna Budova Tatrasvitu
059 21 Svit
+421 52 7 723 132

AMBULANTNÉ HODINY SVIT

Pondelok ---
Utorok 07:30 - 12:00
Streda ---
Štvrtok 07:30 - 12:00
Piatok ---

Ostatné odkazy:

ZUBNÁ AMBULANCIA MUDr. Miroslav Katial